Zo goed als je laatste werk(en)

2 docs div. afleveringen oa. van Nan Rosens, René Roelofs, ICU https://www.2doc.nl

24 uur met … sportafleveringen met Peter Heerschop (KPN)

Aan het Hart - Mirjam Bartelsman

Achter de woorden (All Fiction - Eric Oosthoek)

All stars, drama 1e serie (VARA)

Alles is koers: docu Jan Janssen (Ariane Greep)

Aletta's Reis (Marloe van den Berge, Djoeke Veeninha - Paul de Bont prod.) 

Andere Tijden, vele afleveringen. (NTR) http://www.anderetijden.nl

Andere Tijden Special, oa. jaren '20, jaren '50 & div. andere (NTR)

Andere Tijden Sport, vrijwel alle afleveringen (VPRO/NTR)

Anil Ramdas - Nooit meer thuis (Paul Cohen)

Apostel van King (ICU)

Atlanticwall (Erik Willems, Museum)

Beagle, in het kielzog van Darwin, alle afleveringen (VPRO)

De Beloften 5afl. (VPRO)

Bernard Haitink (JFH producties, Joost Honselaar)

Blauw Bloed (EO)

Blue Planet, VO-opn NL (EO)

De Boer die zou gaan emigreren (Geert Jan Lassche) http://www.geertjanlassche.com

De Boeren Republiek  - (ICU voor BNNVARA)

De Blinde Voetbaltrainer - Paul Cohen

Broederliefde: Op weg naar Het Kasteel (VPRO, Paula van den Elsen) https://www.youtube.com/watch?v=Y7HmWZhu2u8

Brommers Kiek'n (VPRO, Geertjan Lassche) http://www.geertjanlassche.com

De Buitendienst (NTR jeugd)

Buro Vooroordeel (BNN/VARA)

Code Geel - (NOS) - Kees Jongkind

Che, leven en erfenis van een revolutionair (ICU) http://icudocs.tv

Checkpoint (Zapp)

China's Van Gogh, TV-mix (Trueworks)

De Comeback, drama, (VPRO) http://www.vpro.nl/programmas/de-comeback.html

Danny op Straat (NTR)

Danny's Wereld (VPRO)

Dollar Heroes, VO-opn. NL (IKON)

Dynasties VO's (EO)

Einde Speeltijd (Dimdocs)

Evenblij maakt vrienden (BNNVARA)

FC Twente doc (BNNVARA, Geertjan Lassche) http://www.geertjanlassche.com

Frontberichten documentaire (BNNVARA)

Gebroken (Rosens Media - KRO-NCRV 2 Doc)

Het Gedoogdrama (Piet de Blauw en Jan Pieter Tuinstra)

Gerard Reve, De Avonden, cd-opnamen

Gouden bergen, drama, mix (SBS6)

Hoop en Wanhoop in het Midden-Oosten (NTR)

Hip voor Nop (EO)

Icescream (Double 2 B.V.)

Ik ben mijn verhaal, (Inerackt, Rolf Ortlel)

Jan de Man podcast (Zuidelijk Toneel-Romanee Rodriguez)

Je zou maar uitverkoren zijn (EO Joodse omroep)

Jij bent van Mij - 2 Doc (Hetty Nietsch)

Jongens van de bouw (BNNVARA)

Juliana documentaire (NOS)

Justice for Sergei (ICU Documentaries) http://icudocs.tv

De Kennis van Nu (NTR) 

Kaf en Koren (Selfmade films, René Roelofs)

Keyzer en de Boer advocaten, drama, alle afl. serie 1 (KRO)

 

 

Kletspraatquiz (NTR)

Klokhuis, div. items en drama (NTR)

De kracht van de kringloopwinkel (VPRO) 

Het Laatste jaar van FC Twente (Geert Jan Lassche) http://www.geertjanlassche.com

Landinwaarts, alle afleveringen (NTR)

Leeuwarden culturele hoofdstad 2018 (DVD, Jobfilm)

Lekker Dik (VPRO thema, Bam van Splunteren)

Levenswerk (div musea, Margriet Luyten)

Lifting the Veil (SIMPA-T)

Living to the Max (Dimdocs, Frederick Mansell, Laurens Samsom)

Lloret (NTR diversiteit, Rishi Shamman)

Max zoekt rust (NTR, diversiteit)

Mees Kees, de serie: dialogenmontage, sfx, atm en mix (prod: Paul Voorthuysen)

Meesterspion, speelfilm; sfx (prod: Paul Voorthuysen)

Metropolis 2020, 2021(VPRO)

Nacht vd popmuziek (NTR)

Nacht vd Poëzie (NTR)

Nachtzuster (De Haaien, AvroTros, Geertjan Lassche)

Om de oude wereldzee, alle afleveringen (ICU) http://icudocs.tv

De Otter (Hilco Jansma Productions)

Pauw in Nepal (NOS)

Pauw in Japan (NOS)

Podium on tour (NTR)

Project Nepal (NOS)

Anderé Rieu, Vrijthofconcert 2017, 2018, 2019 filmversie (Piece of Magic)

RTL’s special projects (aankopen)

Serengeti, VO-opname's (EO)

Seven worlds, one planet, VO-opname's (EO)

Stad van twee Lentes (DIMDOCS)

Studio Snugger (NTR jeugd) https://www.zapp.nl/1625-studio-snugger

Russen, politie drama 1e serie (KRO)

Scrollodex (VPRO)

Sinterklaasjournaal (NTR jeugd) _ Ere Zilveren Nipkow schijf 2021

Sinterklaasjournaal Podcast (NTR) http://www.sinterklaasjournaal.nl

Snowbears VO-opn NL

De Sobibor Tapes (Piet de Blaauw en Jan Pieter Tuinstra)

Studio Snugger (NTR)

Tegenlicht, div. afl. (VPRO) http://www.vpro.nl/programmas/tegenlicht.html

Tims Tent (VPRO)

Top 2000 div. items (NTR)

Typhoon in Amerka (ICU - Hans Hermans, Martin Maat)

Ultra's van Egypte (DIMDOCS)

Varia americana, alle afleveringen (ICU) http://icudocs.tv

Verdacht (2 doc, Nan Rosens)

De verdediging (BNNVARA, Monique Nolte)

Voetbaldroom (BNNVARA, FrederickMansell & L aurensSamsom)

Vrouw op Mars (BNNVARA)

Waterman (BNNVARA)

We have a dream (audiotour Nieuwe Kerk A'dam)

Weerzien in Prestina (BNNVARA) - ICU

Wildernis onder water II (Kunst und Wunderkammer)

Wij zijn allen broeders-150 jaar rode kruis (NOS)

Zapp your Planet

Zappsport (AvroTros)

Zembla (VARA)